Διαβάστε την ανακοίνωση για τον επερχόμενο αγώνα Muay Thai του Ανδρέα Ζαχαράκη στην Σαρδηνία και την διοργάνωση UTA Fight Contest την 1η Απριλίου :
![eom new banner](/images/aab/eom-new-banner.gif)
«Με την σύμπραξη συνεργασίας των επίσημων φορέων του 𝗠𝘂𝗮𝘆𝘁𝗵𝗮𝗶 σε Ελλάδα και Ιταλία (ΠΟΜ & 𝗙𝗲𝗱𝗲𝗿𝗸𝗼𝗺𝗯𝗮𝘁) στα πλαίσια ανάπτυξης της 𝗪𝗠𝗖 στην Ευρώπη, ο αθλητής του Νίκου Κοντζιά και του συλλόγου Μαχητών Ηλιούπολης (𝗦𝗛𝗔𝗗𝗢𝗪 𝗙𝗜𝗚𝗛𝗧𝗘𝗥𝗦) Ανδρέας Ζαχαράκης, αγωνίζεται στην κορυφαία διοργάνωση 𝗠𝘂𝗮𝘆𝘁𝗵𝗮𝗶 𝗨𝗧𝗔 (𝗨𝘁𝗮 𝗙𝗶𝗴𝗵𝘁 𝗖𝗼𝗻𝘁𝗲𝘀𝘁) που θα διεξαχθεί στις 𝟭 Απριλίου στην Σαρδηνία.
Αντίπαλος του ο Ιταλός 𝗞𝗲𝗸𝗸𝗼 𝗗𝗲𝗺𝗼𝗻𝘁𝗶𝘀, το ματς είναι 𝟯 γύρων στην κατηγορία 𝗖𝗿𝘂𝗶𝘀𝗲𝗿 𝗪𝗲𝗶𝗴𝗵𝘁 𝟴𝟲 𝗸𝗴 και το κλείσιμο ανέλαβαν οι 𝗺𝗮𝘁𝗰𝗵𝗺𝗮𝗸𝗲𝗿 Γιώργος Περγιάλης από Ελλάδακαι Πάνος Καλαμπαλίκης από Ιταλία.''
![mcp 12 afisa](/images/aab/mcp-12-afisa.jpg)
![aaabbhu6e](/images/aaabbhu6e.gif)
Ακολουθείστε το UFight.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλα τα τελευταία μαχητικά νέα για το ΜΜΑ στο ufight.gr