Χάλκινος στο Πανελλήνιο Κύπελλο Ταεκβοντό ο Ιωάννης Κορδογιάννης!

on . Posted in Tae Kwon Do

giannis199Tην τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε ο 30χρονος Λαμιώτης αθλητής του Taekwondo Ιωάννης Κορδογιάννης στο πλαίσιο του Πανελληνίου Κυπέλλου Ταεκβοντό 'Γεώργιος Βολάρης'.

Ασταμάτητος ο ‘ΑΣ Θησέας Αιτ/νίας’ και στο Κύπελλο Ελλάδας!

thiseas1666Δεύτερη μέρα των αγώνων στο Πανελλήνιο Κύπελλο ο «ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ» συμμετείχε με 2 αθλητές όπου κατέκτησε 1 ασημένιο μετάλλιο και 1 χάλκινο με 100% επιτυχία για τις αθλήτριες του.

100% επιτυχία για τον «ΑΣ Θησέας Αιτ/νιας» στο Πανελλήνιο Taekwondo U21!

kakarelis99388Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα taekwondo συμμετείχε ο «ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ» με προπονητή τον Κακαρελη Νίκο με 2 αθλήτριες, την Μπιτσικώκου Δήμητρα και την Μεσυνδιάνου Ρωμαλέα όπου κατέκτησε 2 μετάλλια.

Σερί επιτυχιών για την Δήμητρα Μπιτσικώκου του «ΑΣ Θησέα Αιτ/νίας»!

tae339Την 5η θέση κατέκτησε η αθλήτρια του «ΑΣ Θησέα Αιτ/νίας» Δήμητρα Μπιτσικώκου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Taekwondo πριν λίγες εβδομάδες μετά από 2 αγώνες.