thomas smiaris banner 1

athlon banner 1

synergy jiu jitsu

Οι προκριθέντες στην τελική φάση Ελευθέρας Πάλης Εφήβων 2015 !

on . Posted in Wrestling

a645628

Τους τίτλους στα 55, 60, 74 και 96 κιλά θα προσπαθήσουν να υπερασπιστούν οι Θεοχάρης Καλανίδης, Φώτης Παπαδάκης, Κωνσταντίνος Γκότσης και Αθανάσιος Καπαθανασίδης στην τελική φάση του πανελλήνιου πρωταθλήματος εφήβων ελευθέρας που θα πραγματοποιηθεί στις 4 Απριλίου στην Κοζάνη.

Το Γραφείο Τύπου της ΕΟΦ Πάλης σας παρουσιάζει τις τελικές οκτάδες (όπου υπάρχουν) των αθλητών που προκρίθηκαν στην τελική φάση καθώς και το μετάλλιο που είχαν κατακτήσει στην αντίστοιχη περσινή διοργάνωση.

50 κιλά

Νάρεκ Γρηγοριάν (Δημοκρίτειο)

55 κιλά

Δημήτριος Μαρτίδης (Μ. Αλέξανδρος Ζυγού)

Σταύρος Ατζαμίδης (Ν. Καρυπίδη) --1ος 50κ.--

Θεοχάρης Καλανίδης (Αγ. Γεώργιος Σερρών) --1ος--

Χρήστος Βαρβαρίδης (Ευκαρπία)

Γιώργος Μιαούλης (ΠΣ Ραφήνας & Περιχώρων)

60 κιλά

Γεώργιος Μαρτίδης (Μ. Αλέξανδρος Ζυγού) --3ος--

Δημήτριος Παπασυμεωνίδης (Κ. Δένδρα)

Ιβάν Βίννικ (Δημοκρίτειο)

Γεώργιος Τσακιρίδης (Μπούντο Θεσσαλονίκης)

Φώτης Παπαδάκης (Άτλας Καλλιθέας) --1ος--

Γιώργος Κυβέλωφ (Άτλας Καλλιθέας) --3ος 55κ.--

Αθανάσιος Κάνος (Δίας Αχαρνών) --2ος 55κ.--

66 κιλά

Αλέξανδρος Μαρτίδης (Μ. Αλέξανδρος Ζυγού) --3ος--

Αθανάσιος Καρατζιάς (Ευρωπός)

Παναγιώτης Καραγιαννάκος (Ν. Καρυπίδης)

Παναγιώτης Παπαδόπουλος (Καλλικράτεια)

Κυριάκος Σωτηριάδης (Μακεδόνες Ευόσμου) --3ος--

Πέτρος Βλάνδος (Αντύπας Νίκαιας)

74 κιλά

Ασπαρ Κοτανίδης (ΓΑΣ Κιλκίς)

Γεώργιος Γιαννάκης (Π. Μπόρας Θέρμης)

Χαρίδημος Ζουλάκης (Διογένης Σερρών)

Νεκτάριος Πανελλάς (Ν. Καρυπίδης)

Θεόδωρος Κυριακίδης (Ευκαρπία)

Κωνσταντίνος Γκότσης (Αγ. Γεώργιος Σερρών) --1ος--

Κυριάκος Παπαδόπουλος (Δίας Αχαρνών)

Θεόδωρος Ιωσηφίδης (Ευκαρπία)

84 κιλά

Παύλος Κυριακίδης (Ευρωπός)

Χρήστος Σαμαρτζίδης (Αγ. Γεώργιος Σερρών)

Γκελάκης Ματσουκατίδης (Ευκαρπία)

Παύλος Φωτιάδης (Μ. Αλέξανδρος Ασπροπύργου)

Ηλίας Κύδρος (Αγ. Γεώργιος Σερρών) --2ος--

Στέλιος Στρίλιγκας (ΑΠΟ Ρεθύμνου)

Ιωάννης Βασιλειάδης (Δίας Αχαρνών)

Γιώργος Κυριακόπουλος (ΕΑΛ Πήγασος)

96 κιλά

Νιάζι-Νίκος Ιμπις (Δημοκρίτειο)

Δημήτριος Ακριτίδης (Ευκαρπία)

Δημήτριος Χασίδης (Ν. Καρυπίδη)

Κυριάκος Βαλσαμίδης (ΓΟ Ευόσμου)

Aθανάσιος Καπαθανασίδης (Πολυνείκης Ταύρου) --1ος--

Χρήστος Μαυρίδης (ΠΑΟ Βόλου) --1ος 120κ.--

Ραφαήλ Κυριακόπουλος (ΕΑΛ Πήγασος) --3ος--

Αντώνιος Δενδρινός (ΑΠΟ Ρεθύμνου)

120 κιλά

Γεώργιος Νιζάμης (Αγ. Γεώργιος Σερρών)

Κωνσταντίνος Πασιάς (Αναγέννηση Ασπροπύργου)

Δημήτριος Ευθυμιάδης (Καλλικράτεια)

Κυριάκος Τσουρβαλούδης (Ημαθίων)

Γιώργος Ρισκίδης (Άτλας Καλλιθέας) --3ος--

Νικόλαος Καρανικόλας (Άτλας Καλλιθέας)

Γιώργος Γεωργιάδης (Ευκαρπία)

an934