thomas smiaris banner 1

athlon banner 1

synergy jiu jitsu

Οι προκριθέντες στην τελική φάση Ελληνορωμαϊκής Εφήβων 2015 !

on . Posted in Wrestling

a32662

Τους τίτλους στα 60, 96, 120κ. θα προσπαθήσουν να υπερασπιστούν οι Παναγιώτης Ξυνόπουλος, Κωνσταντίνος Φωτιάδης και Αναστάσιος Φωτιάδης στην τελική φάση του πανελλήνιου πρωταθλήματος εφήβων ελληνορωμαϊκής που θα γίνει στις 4 Απριλίου στην Κοζάνη.

Το Γραφείο Τύπου της ΕΟΦ Πάλης σας παρουσιάζει τις τελικές οκτάδες (όπου υπάρχουν) των αθλητών που προκρίθηκαν στην τελική φάση καθώς και το μετάλλιο που είχαν κατακτήσει στην αντίστοιχη περσινή διοργάνωση.

50 κιλά

Χουσείν Δαούτ (ΑΑΠ Δράμας)

Κυριάκος Ρηγούλης (ΑΑΠ Δράμας)

55 κιλά

Αρμέν Μπαμπαχανιάν (ΑΑΠ Δράμας)

Κωνσταντίνος Δογάνης (ΠΑΟΚ) --1ος 50 κιλά--

Πέτρος Μακρίδης (ΓΟ Ευόσμου)

Κωνσταντίνος Κεσίδης (Ήφαιστος Βαθυλάκου)

Μιχαήλ Κουτσουρίδης (Ηρακλής Περιστερίου)

Αλέξανδρος Καλτάκης (Ευπυρίδαι Άνω Λιοσίων) -3ος--

Νικόλαος Σαχπαζίδης (Παντζιτζιφιακός)

Χαράλαμπος Λουκίδης (Ευπυρίδαι Άνω Λιοσίων) --2ος--

60 κιλά

Μανρίκος Θεοδωρίδης (ΠΑΟ) --1ος 66 κιλά--

Γεώργιος Παναγιώτης Γεωργιάδης (Ολύμπιοι)

Παναγιώτης Ξυνόπουλος (Κρότων) --1ος--

Πέτρος Γεροντίδης (Ολύμπιοι Κατερίνης) --3ος--

Στέφανος Μανασίδης (Ευπυρίδαι Άνω Λιοσίων)

Κωνσταντίνος Καλαϊτζίδης (Παντζιτζιφιακός)

Γιώργος Τσιρώνης (Εθνικός ΓΣ)

66 κιλά

Εμμανουήλ Αζωίδης (ΑΑΠ Δράμας) --2ος--

Γιώργος Καραγιαννίδης (ΔΑΣ Ζεφυρίου)

Μιχαήλ Νικηφορίδης (Ολύμπιοι)

Γεώργιος Μαυρίδης (ΔΑΣ Ζεφυρίου)

Γιώργος Αναγνωστάκης (ΠΟΠ)

Δημήτρης Καραβασίλης (ΑΑΠ Δράμας)

Δημήτρης Μπούσουλας (Μιλτιάδης Μαραθώνα)

Ηρακλής Σακοράφας (ΑΠΣ Τρικάλων)

74 κιλά

Δημήτρης Στάικος (ΑΑΠ Δράμας)

Αθανάσιος Χαραλαμπίδης (ΑΑΠ Δράμας)

Βασίλειος Κούτσης (Ολύμπιοι)

Θεόδωρος Γρηγοριάδης (ΒΑΟ)

Χρίστος Κουτσουρίδης (ΒΑΟ) --3ος--

Παναγιώτης Σισμανίδης (ΠΑΟΚ) --3ος 66 κιλά--

Παντελής Χατζηγεωργίου (Εθνικός ΓΣ)

Χρήστος Ατρίδης (Ηρακλής Περιστερίου)

84 κιλά

Χρήστος Τερζίδης (Εορδαία)

Χρήστος Δαγκλής (Κρότων)

Χαρίλαος Νατσαρίδης (ΔΑΣ Ζεφυρίου)

Ματέο Ντούντα (Πλαστήρας Καρδίτσα)

Μάριο Καραντζά (Άθλος Κατερίνης)

Άγγελος Τσατμάς (ΑΑΠ Δράμας)

Σταύρος Καταβελάκος (Εθνικός ΓΣ) --2ος--

Κωνσταντίνος Μενεγάκης (Θησέας Περιστερίου)

96 κιλά

Ανέστης Ζαριφές (Εορδαία) --3ος 84 κιλά--

Χρήστος Κάπελας (Μυρμιδόνες)

Κωνσταντίνος Φωτιάδης (Κρότων) --1ος--

Κωνσταντίνος Ευσταθιάδης (Εορδαία)

Κωνσταντίνος Παλαβός (Ευπυρίδαι Άνω Λιοσίων)

Χρήστος Ασημακόπουλος (ΔΑΣ Ζεφυρίου)

120 κιλά

Αναστάσιος Φωτιάδης (Κρότων) --1ος--

Ιωάννης Ζύμπας (Κρότων)

Κωνσταντίνος Κυπραίος (Μίνωας) --3ος 96 κιλά--

Ιωάννης Χαλκιαδάκης (Μίνωας)

an934