mcp 9 banner 22promo

 

mcp 9 banner 22

bannerpre35

Δείτε όλες τις μάχες που θα γίνουν στο «FACE OFF 2» την Κυριακή!

on . Posted in Τελευταία νέα

force 1 tasos tsalas 10

face off 2 karta agwnwn 088 

mcp 9 banner 22

Αυτή την Κυριακή στο Γεώργιος Στεφανόπουλος στο Περιστέρι το "FACE OFF 2'' ξεκινά τις ελληνικές μαχητικές διοργανώσεις για το 2019 με δυνατές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά την κάρτα αγώνων :

FACE OFF 2

PRE GAMES

PART1 KICK BOXING 3*1.30΄

1) LOW KICK 29KG
ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΤΣΙΜΠΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ULTIMATE ACADEMY)

 

2) LOW KICK 37KG

ΦΕΡΟΥΝΑΪ ΝΙΚΟΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ( STAMATELOS TEAM)

 

3) LOW KICK 27KG

ΧΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (CHAZARIDIS TEAM) VS ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (STAMATELOS TEAM)

 

4) LOW KICK 22 KG

ΣΟΥΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΚΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ (APOSTOLIDIS TEAM)

 

5) LOW KICK 33KG

ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ (APOSTOLIDIS TEAM) VS ΒΑΣΙΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ( CHAZARIDIS TEAM)

 

6) LOW KICK 59KG

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΛΑΣΗ ( ZACHOS TEAM) VS ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΑ(STAMATELOS TEAM)

 

7) LOW KICK 60 KG

ΛΙΚΟΥΔΗ ΟΛΓΑ ( ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) VS ΙΟΥΛΙΑ ΜΟΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗ (FILIS GYM)

 

8 ] LOW KICK 62KG

ΝΤΟΝΤΑΙ ΜΑΡΙΟΣ (THE GUN ACADEMY ) VS ΤΣΙΜΠΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ULTIMATE ACADEMY )

 

9) LOW KICK 50KG

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΕΛΛΗ (STAMATELOS TEAM) VS ΓΡΙΛΙΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΝΑ (K1 GYM ΣΕΠΟΛΙΑ)

 

10) LOW KICK 50KG

ΡΙΓΑ ΜΑΤΙΝΑ (KRITIKOS CAMP ) VS ΠΙΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)

 

11) LOW KICK 39KG

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( CHAZARIDIS TEAM) VS ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ATROTOS ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

12) LOW KICK 50KG

ΚΟΥΓΙΑΝΟΥ ΕΒΙΤΑ (THE FIGHTING MALL) VS ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (MONOMAXOI ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)

 

13) LOW KICK 63KG

ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ (THE GUN ACADEMY ) VS ΚΟΝΤΟΥ ΣΠΕΡΥ ( THE CORE FIGHTEAM)

 

14 ) LOW KICK 65KG

ΙΑΚΟΒΟΥ ΠΑΝΕΛΗΣ ( STAMATELOS TEAM) VS ΚΛΕΝΤΙ ΜΟΥΓΙΑΪ (K1 GYM ΓΚΥΖΗ)

 

FACE OFF 2

PRE GAMES

PART 2 BOXING 3*2΄

1) 57KG

ΓΙΑΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ TEAM) VS ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (UNDERGROUND GYM)

 

2) 57KG

ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ (CHONDRODIMOS TEAM) VS ΓΚΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ TEAM)

 

3) 71KG

ΡΑΣΙΜΟΓΛΟΥ ΕΚΡΕΜ (K1 GYM GYZI) VS ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (SFIRIDIS TEAM)

 

4) 45KG

MANDROVSCHI STATHIS (INTERNATIONAL CHAMPION) VS ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΑΜ)

 

5) 75KG

ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ (CHONDRODIMOS TEAM) VS ΧΟΛΕΒΑΣ ΝΙΚΟΣ (WEST WARRIORS)

 

6) 50KG

CHATSARDIAN ΑΓΓΕΛΟΣ (J&S ACADEMY) VS ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΤΡΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

 

7) 69KG

ΜΠΟΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΤΡΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) VS ΤΟΝΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ( ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)

 

8 ] 68KG

ΦΕΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ(J&S ACADEMY)

 

FACE OFF 2

MAIN CARD

 

1) BOXING FIGHT 67 KG 3*3΄

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΑΣ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ) VS ΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (THE GUN ACADEMY)

 

2) BOXING FIGHT 93KG 3*3΄

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ZACHOS TEAM) VS ΦΑΡΕΣ ΕΖΕΛΝΤΙΝ (TEAM WOLF 31)

 

3) VERSUS ELIMINATION LOW KICK FIGHT 36 KG 3*2΄

ΠΕΛΙΒΑΝ ΛΑΝΙ (ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ) VS ΜΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ)

 

4) KICK BOXING FIGHT K1 RULES 64KG 3*2΄

ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ (LIONS VEROPOULOS TEAM) VS ΑΛΙΧΑΝΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (HELLAS TOP TEAM)

 

5) BOXING FIGHT 75 KG 3*3΄

ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (MR KO GYM) VS ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (WEST WARRIORS)

 

6) SUPER FIGHT K1 RULES 83KG 3*3΄

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (FILIS GYM) ΚΟΥΡΕΤΣOΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (KRITIKOS CAMP)

 

7) BOXING FIGHT HEAVY WEIGHT 3*3΄

ΘΕΟΔΩΡΟΥ '' MEAN MACHINE'' ΓΙΑΝΝΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ TEAM)

 

8) BOXING FIGHT 81KG 3*3΄

SKUKAVITSE AFTO (SFIRIDIS TEAM) VS ZUKA ALI ( K1 GYM)

 

9] BOXING FIGHT 67KG 3*3΄

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΑΣ (SASARIDIS TEAM) VS ΣΤΡΟΥΤΖΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (THE GUN ACADEMY)

 

10) TITLTE BOXING FIGHT 73KG 5*3΄

ΚΑΤΕΜΗΣ ''JIM JIM LOCO'' ΚΑΤΕΜΗΣ (THE GUN ACADEMY) VS ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (OLD SCHOOL BOXING)

 

11) TITLTE BOXING FIGHT HEAVYWEIGHTS 5*3΄

ΜΙΣΣΙΑΣ ''SCARFASE'' ΠΑΥΛΟΣ (KRITIKOS CAMP) VS ΔΑΝΙΗΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ (THE GUN ACADEMY)

mcp 9 banner 22promo 0

aaabbhu6e

protonotarios 1444