afighters1

aaaaaaaaaaaaaabbbbsgt4dhj99

‘Ολη η κάρτα αγώνων του 'Open Championship – Summer Edition 3' !

on . Posted in Τελευταία νέα

aaabbjid4h

open championship karta agonon

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbnhu33339

Πραγματοποιείται στις 18 Ιουνίου η διοργάνωση του 'Open Championship-Summer Edition 3' και παρακάτω ακολουθούν όλα τα ζευγάρια αγώνων.

Το event πραγματοποιείται στο Κλειστό στάδιο "ΑΕΘΛΙΟΝ " στην Ανδραβίδα και στον νομό Ηλείας !

OPEN SUMMER EDITION III

ΖΕΥΓΑΡΙΑ

34kg low kick 3Χ1.30
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΩΤΗΣ (MASTER TEAM) VS ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΝΔΥΛΗΣ (Protect Hellas Pyrgos)

44 KG K1 3Χ1.30
2. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΑΤΝΤΙΝΟΣ(GLORY CLUB Νικητογλου) VS Στέφανος Μπουνας (GOLDEN PHOENIX Kalamatas )

-67 KG LOW KICK 3Χ2
3. ΣΩΛΟΜΟΣ (Α.Σ ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ TEAM) VS ΒΕΛΙΑΙ ΕΡΝΑΛΝΤ (POINT CLUB TEAM)

-65 kg Κ1 3Χ2
4. ΜΠΑΡΔΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΤΣΑΓΡΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΧΟΤΖΑ ΦΩΤΗΣ (GLORY CLUB)

-71KG LOW KICK 3Χ2
5. ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Α.Σ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΚΟΡΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ)

6. -55kg low kick 3Χ2
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΟΝΤΑΞΗ (KARGIOTIS TEAM) VS ΣΙΑΠΕΡΑ ΠΟΛΥΝΙΚΗ (ΚΑΨIΜΑΛΗΣ ΤΕΑΜ)

-56 KG LOW KICK 3Χ2
7. ΣΑΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΣ ΑΡΤΕΜIIΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ) VS ΛΑΦΑΖΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΗΤΑ (ΣΚΟΥΡΑΣ ΤΕΑΜ)

-67kg LOW KICK 3Χ2
8. ΖΕΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (PANAGIOTOPOULOS TEAM ) VS ΤΖΟΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ (ΑΛΤΟΥΝΗΣ -ΣΟΦΡΟΝΑΣ ΤΕΑΜ)

-83 kg LOW KICK 3X2
9. Χρήστος Ρουσσιδης (TRIANTIS TEAM) VS ΛΙΟΚΑΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΨIΜΑΛΗΣ ΤΕΑΜ)

-71 KG ΠΥΓΜΑΧΙΑ 3X2
10. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (Α Σ ΑΡΤΕΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ) VS ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( HOUSE OF CHAMPIONS ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΤΕΑΜ)

-71 kg BOXING 3x2
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (KARIOTIS TEAM) VS ΤΖΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΤΕΑΜ)

-67 KG K1 3x2
12. ΠΕΡΑΤΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ)

-75 KG LOW KICK 3x2
13. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Α Σ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ) ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΡΟΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ TEAM)

-77 KG BOXING 3x2
14. ΑΣΙΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΤΡΥΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (LEGEND CAMP- ΜΠΟΥΛΑΣ TEAM)

72 KG LOW KICK 3χ2
15. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ(ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ)

16. Ζώνη junior PRINCESS
ΑΛΤΟΥΝΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΛΤΟΥΝΗ ΤΕΑΜ) VS ΚΟΤΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ ΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ)

 

MAIN CARD

-79KG BOXING ΕΠΑΘΛΟ OPEN (SUPER CUP) 3x3
17. ΠΟΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΤΡΏΝ) VS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (Α Σ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ MASTER TEAM)

-72 KG K1 ΕΠΑΘΛΟ OPEN (SUPER CUP) 3x2
18. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( ΙΩΑΚΙΜΙΔΗΣ ΤΕΑΜ) VS ΚOΝΙΔΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ( Α.Ο ΛΕΥΚΑΔΑΣ )

-68KG K1 ΖΩΝΗ OPEN CHAMPIONSHIP 3x2
19. ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ) VS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (VICTORY CAMP XATZOPOULOS TEAM)

-71 KG K1 ΖΩΝΗ ΖΩΝΗ OPEN CHAMPIONSHIP 3x2
20. ΚΑΛΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (GOLDEN PHOENIX ΚΑΠΩΝΗΣ ΤΕΑΜ ) VS ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (Α Σ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ MASTER TEAM)

21. - 97 KG INTERNATIONAL ΖΩΝΗ WKF 3x2
GOKHAN GULUCU (TEAM ERKAN VAROL TURKEY) VS ΜΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΣ ΑΡΤΕΜIΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ ΕΛΛΑΔΑ)

open championship karta agonon 9

Ακολουθείστε το UFIGHT στο YouTube : ΚΑΝΤΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΕΔΩ!

aaabbhu6e